Latarka czołowa Olight z trójstopniowym trybem świecenia

Latarka czołowa jest to bardzo funkcjonalne i zaskakujące w swojej prostocie urządzenie, które jest niezbędne w wyposażeniu ekwipunku turysty. Ułatwia wszelkie aktywności, które odbywają się po zmroku. Korzystają z niej pasjonaci biegów ultra maratońskich oraz wielbiciele trekkingu górskiego. Obowiązkowo muszą ją posiadać osoby, które lubią wyprawy o charakterze survivalu.

Zalety latarki czołowej

Bardzo praktyczne paski umożliwiają montaż urządzenia na głowie. Dodatkowa regulacja pasów, zwiększa komfort noszenie latarki na czole oraz zapobiega przesuwaniu się jej w trakcie wykonywania dynamicznych aktywności takich jak bieganie, jazda na nartach lub na rowerze. Zapewnienie takiego systemu mocowania wraz z zastosowaniem pasków z funkcją odblaskową, jak w modelu latarki czołowej Olight, dodatkowo zapewnia komfort w czasie wielogodzinnych aktywności.

Dla klientów zainteresowanych jazdą rowerową lub jazdą na nartach w warunkach nocnych świetnie sprawdzi się latarka czołowa Olight. Model ten posiada dwie diody o maksymalnej mocy świecenia 500 lumenów. Taka moc ułatwia przemieszczanie się z dużą szybkością w warunkach nocnych i zapewnia daleki zakres widzialności, co zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo.

latarka czołowa olight

Dodatkowym atutem latarki Olight jest praca w trójstopniowym trybie pracy. Oprócz maksymalnej mocy, posiada ona jeszcze tryb średni o mocy świecenia 100 lumenów oraz tryb najmniejszy o mocy świecenia równy 5 lumenów. Szeroki zakres trybu pracy urządzenia pozwala na dostosowanie oświetlenia do dostępnych warunków. Najmniejsza moc świecenia pozwala na przeczytanie mapy, przy jednoczesnym, ekonomicznym wykorzystaniu wbudowanego akumulatora. Powyższe parametry powodują, że latarka czołowa Olight znajdzie bardzo szerokie zastosowanie wśród klientów. Dokładne dane techniczne znajdziesz na stronie https://www.hobby4men.com/latarka-czolowa-olight-hs2-dual-xp-g2-hs2-50-400-lum-akumulator.html.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.