Pojedynek strzelecki

Mężczyźni przestają w pewnym wieku jeździć na imprezy i znajdują sobie wiele pasji, a niektóre z nich dają naprawdę sporą dawkę adrenaliny. Szczególnie wtedy, gdy posiadają żonę i dziecko i wiele czasu spędzają w domu, starają się urwać chociaż na kilka godzin w weekend i dać sobie odrobinę relaksu. Wiatrówka jak te modele broni jest polecana początkującym zwłaszcza temu, ponieważ nie trzeba posiadać na nie żadnego zezwolenia i jedynym warunkiem gdy zapragniemy ją mieć, jest posiadanie 18 lat i dowodu osobistego. Ta piękna broń nie posiada bowiem ostrej amunicji, a zamiast niej można kupić nabój gazowy i tak zwane ślepaki. 

Wykorzystane legalnej broni

Wiatrówki wykorzystywane są bardzo często podczas pojedynków strzeleckich, które panowie organizują sobie w bezpiecznych miejscach, z dala od zwierząt i ludzi. Nikt nie chce przecież straszyć zwierzaków i narazić na strach innych osób. Postronne osoby, które znajdują się kilkaset metrów od nas mogą nie wiedzieć, że nasza broń jest legalna i nieco się wystraszyć, że weszły w samo centrum polowania. 

Strzelanie do puszek

Strzelanie do metalowych puszek, to jedno z częstych sposobów na wykorzystanie wiatrówki. Bardzo często drukuje się również papierowe kartki, na których możemy dla żartu wydrukować zdjęcie jednego z naszych kolegów bądź kogoś, za kim nie przepadamy. Na kartce może być również wydrukowana zwykła czarno-biała tarcza, do której będziemy strzelać i próbować trafić jak najbliżej środka. Wiatrówka to legalna broń, która może dać naprawdę sporo radości i pozwolić spędzić wolny czas w dobrym humorze.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.